Pätnásťročnú študentku znásilnili štyria mladí Cigáni

Otrasný prípad! Dievča z obce v okrese Poltár nikdy nezabudne na hororové chvíle, keď ju na prechádzke za dedinou sledovali štyria chlapci a pod hrozbou násilia ju prinútili k nedobrovoľnému pohlavnému styku. Všetci štyria už sedia vo väzbe.

Sudkyňa sa s mladíkmi vôbec nemaznala. „Sudca pre prípravné konanie Okresného súdu v Lučenci vzal do väzby štyroch mladíkov z obce v okrese Poltár, ktorých polícia obvinila zo znásilnenia a sexuálneho zneužitia tínedžerky (15),“ informoval Krajský súd v Banskej Bystrici.

Strašné chvíle sa udiali len nedávno v obci v okrese Poltár za dedinou. Mladíci dievča sledovali.

Za dedinou ju mali sexuálne zneužiť a znásilniť. S ohľadom na dievča podrobnosti jej nedobrovoľného sexu nebudeme zverejňovať,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová. „Je to strašné. Nehnevajte sa, ale nebudeme sa k tomu vyjadrovať. Naša dcéra je psychicky na dne,“ reagovala rodina znásilnenej dievčiny.

Podľa našich informácií znásilnili niektorí chlapci dievča aj dvakrát.

Polícia už obvinila Adriána (19), Sebastiána (18), Michala (15) a Tomáša (14) zo znásilnenia a sexuálneho zneužitia.

„V prípade dokázania viny obvineným hrozí trest 7 až 15 rokov, mladistvým sa trest znižuje na polovicu,“ dodala hovorkyňa.

Pred súdom čakali rodiny chlapcov. „Prečo ich fotíte? Že sa nehanbíte, veď sú to len deti,“ kričali rodiny chlapcov. Tí boli na súde krotkí, no sudkyňa sa s nimi nemaznala a všetkých poslala okamžite do väzby.

Zdroj: pluska.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.